Części Jeep

Akcesoria są miłym dodatkiem do auta ale niestety czasem trzeba zrobić coś poważniejszego, regularne serwisowanie powala utrzymać Jeepa w dobrej formie przez długie lata.

Oferujemy prawie wszystkie części do wszystkich Jeepów od Willysa po Wranglera JK.

Obecnie posiadamy ponad 7000 pozycji magazynowych, dostępnych „od ręki” lub w około 3 dni robocze, ciężko zatem przedstawić całą ofertę w jednym wpisie, związku z tym wprowadzamy na naszym facebook’u cykliczne posty – „Seria Części” – co środę będziemy prezentować część lub grupę części zamiennych, zachęcamy do śledzenia naszych facebook’owych wpisów.

W naszej ofercie znajdują się TYLKO NOWE CZĘŚCI, oryginały Mopar, zamienniki Omix-ADA oraz produkty z tzw wyprzedaży NOS (New Old Stock lub New On the Shelf) jest to nowy towar w dobrym stanie ale pochodzący ze starych stanów magazynowych. Warto poszperać szczególnie wśród NOS’ów bo niektóre z nich są naprawdę w rewelacyjnych cenach i to już ostatnie sztuki!

Co miesiąc do naszej oferty dodajemy kilka lub kilkanaście nowych podzespołów (do nowych i starych modeli Jeep). Raz w miesiącu rozsyłamy newsletter do zainteresowanych (zapisać można się tu lub bezpośrednio w naszym sklepie). W e-sklepie mamy specjalny dział nowości gdzie przez pierwsze 3 miesiące można znaleźć nowo dodane produkty.

Wszystkie oferowane części i akcesoria są dostępne w naszym e-sklepie. Można też przysłać do nas listę poszukiwanych części (podając model i rocznik Jeepa, a najchętniej też VIN) a nasz zespół dobierze potrzebne podzespoły.

Zapraszamy do kontaktu