O nas

camp_1200_400

Korzenie działalności sięgają dalej niż historia firmy. 4x4Team została założona przez pasjonatów dla pasjonatów jazdy 4×4, a przerodziła się w prężnie działającą firmę odpowiadającą na potrzeby rynku.

Firma zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym częściami i akcesoriami w branży motoryzacyjnej, segment 4×4, off-road. Nie tylko sprzedajemy produkty ale też współpracujemy z naszymi stałymi (ponad 10 lat) partnerami zagranicznymi nad ulepszaniem produktów i dostosowywaniem ich do potrzeb naszych klientów.

Działamy głównie na rynku EU.

Najważniejsze produkty: sprzęgi piast , dystanse, wyciągarki, części i akcesoria Jeep.

W chwili obecnej jesteśmy liderem sprzedaży sprzęgów piast AVM zaopatrujemy cały polski rynek.

Jesteśmy jedną z kilku firm sprzedających wyciągarki na rynku polskim od początku współpracujemy z tym samym dostawcą, co pozwala nam wpływać na kształt produktu.
Części i akcesoria Jeep jesteśmy przedstawicielem jednej z największych amerykańskich korporacji działającej w tej branży after market.

Dostarczamy między innymi: służbom leśnym parkowym, straży pożarnej, policji, wojsku, służbom energetycznym, służbą drogowym w tym pomocą drogowym, dilerom samochodów, firmom transportowym, przedsiębiorstwom prowadzącym prace w ciężkim terenie, sportowcom i klientom detalicznym.

Dzięki szeroko rozwiniętej współpracy z rożnymi typami odbiorców jesteśmy w stanie zbierać opinie i sugestie dzięki którym ulepszamy oferowane przez nas produkty dostosowując je do potrzeb rynku. Przy jednym z naszym e-sklepów działa centrum pomocy skierowane głównie dla klientów indywidualnych tzw Centrum Wsparcia


 4x4TEAM po godzinach

rm_banner

2016-02-25_2131