Bezpieczeństwo i ubezpieczenie transakcji

Jedyny sklep off-road w Polsce z ubezpieczaniem transakcji do równowartości 10.000 USD

COMODO

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów – teraz naszą tożsamość w sieci potwierdza certyfikat COMODO.

Ubezpieczenie wszystkich transakcji

Oprócz szyfrowania połączania certyfikat COMODO gwarantuje ubezpieczanie transakcji w naszym sklepie.

Co to jest COMODO?

Comodo jest autoryzowanym wydawcą certyfikatów, które uwierzytelnią transmisję danych sklepu internetowego, serwisu pocztowego czy też dowolnego serwisu wymagającego logowania.

comodo_2

Certyfikat COMODO widoczny na dole każdej strony naszego sklepu – po najechaniu na niego wyświetlają się informacje dodatkowe.

Sklep 4×4 Team to aktualnie jedyny sklep w branży off-road w Polsce, który dzięki certyfikatowi COMODO zapewnia ubezpieczenie wszystkich transakcji do kwoty pojedynczej transakcji do równowartości 10.000 USD (ponad 30.000 PLN)

e-Bezpieczeństwo

Protokół SSL (Secure Sockets Layer) jest uniwersalnym standardem w Internecie dla stron z uwierzytelnionym dostępem oraz do szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikami i serwerami.

Przeglądarki internetowe oznaczają nawiązane poprawnie połączenia SSL ikoną kłódki, która pojawia się na pasku przeglądarki. Adres strony w połączeniu szyfrowanym zaczyna się od https://.

certyfikat 4x4team

Takie kłódki można spotkać kiedy jesteśmy zalogowani między innymi w bankowości elektronicznej lub na stronach społecznościowych (facebook, YouTube, google…)

Wszystkie podawane/przeglądane na naszej stronie dane są bezpieczne przed osobami postronnymi, a oprócz ubezpieczenia przed oszustwem (do kwoty jak powyżej) są Państwo również zabezpieczeni przed potencjalnymi aktami cyber-przestępczości związanymi z tym połączeniem.

comodo_3